CO NAS WYRÓŻNIA

Od ponad 10 lat doradzamy i prowadzimy każdą jedną formę działalności gospodarczej , która występuje w naszym kraju. Zaczynając od osoby fizycznej będącej na karcie podatkowej, skończywszy na spółkach jawnych,  z ograniczoną odpowiedzialnością czy akcyjnych, ale także firmach zagranicznych. Nasze doświadczenie jest rezultatem długo trwającej i wciąż uaktualnianej wiedzy dotyczącej prawa podatkowego,gospodarczego, administracyjnego, zamówień publicznych, ale również absolutnej znajomości tematyki występującej w każdych ww. formach kierowania działalnością gospodarczą w Polsce.

Dlatego z powodzeniem radzimy sobie z kolejnymi wyzwaniami stawianymi nam przez naszych Klientów. Z nami będziesz czuł się bezpiecznie!

KORZYSTANIE Z NASZYCH USŁUG TO OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Ceniąc Państwa czas z wielką przyjemnością przeprowadzimy ogół czynności niezbędnych do doskonałego funkcjonowania firmy. Zajmiemy się kompletną dokumentacją a do Państwo będą jedynie nam je dostarczać osobiście, poprzez kuriera lub mailem, a po całkowitym rozliczeniu zostanie tylko wykonanie przelewów do ZUS i US. Nasi klienci ogromnie cenią u nas punktualność, rzetelność i dokładność. Wszystkie dokumenty, które przygotowujemy są wykonane bezbłędnie i fachowo oraz zawsze na czas.

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpiecznie wykonane operacje księgowe i podatkowe to nasz priorytet!

Długoletnia praktyka a co za tym idzie bogate doświadczenie oraz co najważniejsze kwalifikacje, pozwalają nam zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług.

Nasza dobrze dobrana kadra jest odpowiednio szkolona i posiada wieloletni staż w naszej firmie. Sześciu pracowników etatowych oraz kilka osób współpracujących z naszą firmą , umożliwia podejmowanie następnych niekiedy trudnych zadań, powierzonych przez naszych klientów.

Jesteśmy otwarci na wszelką kontrolę podatkową, która daje zarówno naszym klientom jak i nam samym poczucie bezpieczeństwa. Protokoły, które są bez żadnych uwag i zastrzeżeń, ze wszystkich dotychczas przeprowadzonych kontroli są do Państwa wglądu.

Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie z tytułu prowadzonej działalności, co daje dodatkowy komfort właścicielom firm, z którymi mamy podpisaną umowę.

KAŻDY KLIENT JEST DLA NAS WYJĄTKOWY

Każda firma wymaga czegoś innego, co jest zależne od rodzaju, wielkości i zasięgu prowadzonej działalności. Zdając sobie sprawę z tego faktu do każdego naszego klienta podchodzimy bardzo indywidualnie. Podejmujemy się zarówno najbardziej nietypowych zadań dla dużych spółek jak, ale także pomagamy w mniejszych problemach typu rejestracja działalności gospodarczej, podpowiemy jak nie zgubić się w skomplikowanych przepisach.

JAKOŚĆ ŚWIADCZONYCH USŁUG

Biorąc pod uwagę jakość świadczonych przez nasze biuro rachunkowe usług, wciąż podnosimy kwalifikacje naszych pracowników, którzy swoją wiedzę w zakresie prawa podatkowego, rachunkowości, analiz finansowych, prawa pracy jak i ubezpieczeń społecznych, ciągle aktualizują uczestnicząc w wielu szkoleniach z tych dziedzin. Współpracę z naszymi klientami opieramy na raportach, które są wykonywane są na bieżąco.

ZAUFALI NAM

Nasi klienci to zarówno niewielkie firmy jak i spółki prawa handlowego w tym spółki akcyjne, wspólnoty mieszkaniowe i spółdzielnie. Jako nieliczni świadczymy usługi kadrowo-płacowe oraz księgowe dla jednostek służby zdrowia (szpitale, przychodnie, gabinety lekarskie).